Choď na obsah Choď na menu
 


7. 2. 2015 je potrebné zúčastniť sa REFERENDA. Prečo?

17. 1. 2015

Každý, kto spochybňuje referendum, spochybňuje i slobodnú vôľu ľudí a možnosť vyjadriť sa k tejto téme (čo sa môže chápať nielen ako marenie referenda, ale aj ako útok na právny systém štátu - najmä ak ÚS SR rozhodol, že referendum je v poriadku: pozri NÁLEZ ÚS - PL. ÚS 24/2014-90 [PDF - 564 KB]).

"Referendum je jedinečná príležitosť. Prvý krát v dejinách máme my občania možnosť priamo rozhodnúť o tej najdôležitejšej téme aká je - o rodine. Máme možnosť raz a na vždy zastaviť liberálnu, proti-rodinnú agendu -  politickú, právnu a sociálnu zmenu chápania rodiny - ktorú si politici svojvoľne presadzujú, bez legitímnej podpory od občanov.

Toto referendum je prvé občanmi iniciované a čisto občanmi organizované referendum v dejinách Slovenska. Je to obrovská príležitosť, ktorá potrebuje zapojenie sa každého z nás. Aby bolo referendum právne záväzné, potrebujeme zmobilizovať až 50% občanov k urnám. To stojí okrem osobného nasadenia od každého aj nemalé finančné prostriedky, ktoré presahujú možnosti bežného človeka. Treba, aby sme sa zapojili všetci."

(pozri aj http://www.zakrestanske.sk/content/s%C3%BArne-zbierka-na-referendum-pre-alianciu-za-rodinu)

Čo je viac ako normálna - zdravo fungujúca prirodzená rodina (t.j. zjednodušene on + ona + ono alebo aj inými slovami: dospelý muž + dospelá žena + dieťa)?

x x x

Keďže si niektorí "pomýlenci" naivne myslia, že nemám(e) právo na riadne a úplnejšie informácie (našťastie všetkých nemožno umlčať, zdravý Podporte 7. 2. 2015 Referendum o rodine 3 x ÁNOrozum skôr či neskôr vždy zvíťazí a pravda vyjde najavo), pripájam zopár odkazov, kde sa dá dozvedieť "viac" aj z iného tábora, pretože v tradičných médiach počuť niektoré názory menej (ako si má potom obyčajný človek utvoriť objektívnejší obraz o problematike?):

resp. http://www.alianciazarodinu.sk/preco alebo http://www.alianciazarodinu.sk/na-stiahnutie,

https://sk-sk.facebook.com/alianciazarodinu,

http://www.lifenews.sk/content/slov%C3%A1ci-podporili-referendum

http://www.christ-net.sk/node/2469

Premiér Robert Fico sa zúčastní februárového referenda, mali by tak urobiť aj ostatní

https://diskuter.wordpress.com/2014/12/19/adopcie,

a pod. (sem-tam niečo doplním)

REFERENDUM 7. 2. 2015: Jasné, že 3 x ÁNO